Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bydgoszczy

Ranking wystawowy psów zarejestrowanych w ZKwP Oddział Bydgoszcz


WYNIKI RANKINGU WYSTAWOWEGO ZA ROK 2019
NAJLEPSZY WETERAN ODDZIAŁU BYDGOSZCZ
1. HALLO Psy Przyszłości - Cocker Spaniel Angielski wł. Beata Rausz

NAJLEPSZE SZCZENIĘ ODDZIAŁU BYDGOSZCZ
1. TORUK MAKTO POLARIS - Owczarek belgisjki Tervueren wł. Magdalena Dach
2. Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON - Samoyed wł. Andrzej Kubiak
3. Foxpolis ERICAIRA - Whippet wł. Wanda Lisiecka

ZWYCIĘZCA RASY NA EUROPEJSKIEJ WYSTAWIE PSÓW RASOWYCH W WELS (A)
- CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF - Mały Musterlander wł. Tomasz Chodera
- ARTEMIS Feragon - Gończy serbski wł. Joanna Michalik

GRUPA I
1. ARS Astutus - Owczarek bilgisjki Malinois wł. Przemysław Piotrowski
2. TABUN Markarowi - Ceskoslovensky Vlcak wł. Karolina Rapeła
3. AZJA Astutus - Owczarek belgisjki Malinois wł. Przmysław Piotrowski
4. CESSIRA All My World - Owczarek niemiecki długowłosy wł Maciej Michniewski

GRUPA II
1. ANGEL HEART Frozen Light - Sznaucer miniaturowy biały wł. Natalia Kończewska
2. Belyi Lekar BAGIRA - Owczarek kaukaski wł. Agnieszka Rohn Tomasz Rohn
3. Belyi Lekar GRATSIA - Owczarek środkowoazjatycki wł. Agnieszka Rohn Tomasz Rohn
4. Otis Boanergos CHARMING OLAF - Sznaucer miniaturowy biały wł. Natalia Kończewska

GRUPA III
1. NAZIR Buszówka - Terier walijski wł. Mirosława Jabłońska

GRUPA IV
1. BERYL Brygada Alfa - Jamnik długowłosy miniaturowy wł. Tomasz Chodera

GRUPA V
1. MYRCELLA Uno Momento Poland - Szpic minaiturowy (Pomerianian) wł. Wioleta Knop
2. Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON - Samoyed wł. Andrzej Kubiak
3. ADELLE OF CLEO Arctic Menuet - Samoyed wł. Andrzej Kubiak
4. POLLIN FOR SONATA ARCTICA IŻ DOMA SHER - Samoyed wł. Andrzej Kubiak

GRUPA VI
1. ARTEMIS Feragon - Gończy serbski wł. Joanna Michalik
2. NAKAO DE LA FORET DE SOURCES - Basset bretoński wł. Anna Rutkowska

GRUPA VII
1. NERVE Magyar-Tim - Wyżeł węgierki krótkowłosy wł. Hubert Nowakowski
2. CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF - Mały Musterlander wł. Tomasz Chodera

GRUPA VIII
1. SEMI Forest and River - Chesapeak Bay Retriever wł. Weronika Obłój
2. Dark Team (FCI) TOSCA - Flat Coated Retriever wł. Ewa Dziewiątkowska
3. TRUE LOVE Dream Passion - Springer Spaniel Angielski wł. Moniak Krueger

GRUPA IX
1. FAIR PLAYER Lalabay - Spaniel Kontynetalny miniaturowy Papillon wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybińska
2. FAIRFARREN ALICE Lalabay - Spaniel Kontynetalny miniaturowy Papillon wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybińska
3. ZAWRAT Sfora spod Tatr - Pudel Toy wł. Iwona Kwaśniewska
4. PRELESTNAYA PALLADA SUVENIR DE LUKS - Pudel duży wł. Anna Szyszkowska

GRUPA X
1. ESTRAGON Supra Cetera - Whippet wł. Donata Jencz
2. Foxpolis EVEREST - Whippet wł. Wanda Lisiecka

GRAND PRIX ODDZIAŁU BYDGOSZCZ
1. FAIR PLAYER Lalabay - Spaniel Kontynetalny miniaturowy Papillon wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybińska
2. ESTRAGON Supra Cetera - Whippet wł. Donata Jencz
3. NERVE Magyar-Tim - Wyżeł węgierki krótkowłosy wł. Hubert Nowakowski
4. ARTEMIS Feragon - Gończy serbski wł. Joanna Michalik

W KATEGORII UŻYTKOWOŚĆ PSÓW MYŚLIWSKICH
1. MAN -Gończy serbski wł. Joanna Michalik

W KATEGORII UŻYTKOWOSĆ PSÓW TOWARZYSZĄCYCH I OBRONNYCH
1. CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF - Mały Musterlander wł. Tomasz Chodera


Celem rankingu jest przedstawienie osiągnięć psów / suk zarejestrowanych w ZKwP Oddział Bydgoszcz na wystawach krajowych i zagranicznych, a co za tym idzie propagowanie uczestnictwa w imprezach kynologicznych.

REGULAMIN I PUNKTACJA RANKINGU WYSTAWOWEGO